Najčastejšie otázky

Páči sa mi posteľ, ale chcela by som inú farbu konštrukcie postele. Tiež ma zaujíma, či je možné vyrobiť posteľ s atypickým matracom. 

Prosím pošlite nám váš dopyt cez formulár v sekcii: výroba na mieru. Následne vás budeme kontaktovať a vysvetlíme možnosti.

Ako prebieha dodanie a montáž?

Našou vlastnou prepravou nábytok dovezieme a zmontujeme každému zákazníkovi. Dovoz je plánovaný vopred tak, aby sme vhodne skombinovali naše aj vaše časové možnosti a zároveň nábytok doviezli v dodacom čase, ktorý je uvedený pri výrobku v čase vašej objednávky. 

Nábytok je možné osobne odobrať jedine vo Višňovom pri Žiline na základe dohody.

Koľko stojí montáž nábytku?

Momentálne je montáž nábytku v cene všetkých výrobkov.

Môžem si nábytok objednať aj mimo Žiliny? Viete mi ho priviesť, prípadne namontovať?

Áno nábytok predávame, dopravíme aj zmontujeme na celom území Slovenska. 

Ako dlho budeme čakať na objednaný výrobok?

Nábytok má vždy uvedenú dodaciu lehotu, resp. je skladom. Ak je skladom, expedujeme v najkratšom možnom čase po vašej úhrade, resp. platbe prevodom, keďže výrobky sú vždy zhotovené a zaslané len na základe prijatej a potvrdenej objednávky, teda na základe vašej platby, maximálne však do 14 dní od prijatia platby. Ak je tovar na objednávku, vždy je pri výrobku uvedená doba dodania.

Z akého materiálu mi viete vyrobiť nábytok?

Aktuálne v rámci eshopu ponúkame postele z laminovanej drevotriesky. V prípade záujmu o iný materiál než je štandardne v ponuke, nás prosím kontaktujte cez formulár v sekcii výroba na mieru. V prípade požiadavky na materiál, ktorý nemáme v ponuke sa snažíme v závislosti od jeho dostupnosti vyjsť zákazníkom v ústrety.

Čo ak sa mi na nábytku niečo poškodí?

Každý nábytok je potrebné ošetrovať tak ako doporučuje výrobca. V prípade mechanického poškodenia nábytku z vašej strany prosím kontaktujte nás cez kontaktný formulár a vysvetlíme vám možné spôsoby riešenia problému. V prípade inej chyby alebo vady na výrobku nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom, pokúsime sa riešiť danú situáciu. 

Aká je záručná doba na nábytok? Ako dlho nám vydrží?

Na nami vyrábaný nábytok ponúkame 5 ročnú záručnú dobu. Pri subdodávateľsky dodávanom vybavení ako napr. matrace je záručná doba v súlade so záručnými podmienkami subdodávateľa. Životnosť nábytku závisí od formy a intenzity jeho používania a je individuálna. Postele sú konštruované tak, aby mali dlhú životnosť, pevnosť a zároveň nadčasový dizajn. Vďaka 20 ročným skúsenostniam s výrobou nábytku, používame overené a otestované materiály.

Je nábytok zdravotné nezávadný?

Áno, je zdravotne nezávadný. Pri jeho výrobe používame iba certifikované materiály vhodné aj do priestorov na prípravu jedla a detských izieb.